Лето –2022

График работы детского оздоровительного лагеря "Поречье"

развернуть

Графік

работы дзіцячага аздараўленчага лагера “Парэчча”

 ў перыяд летніх канікул 2022 года

1 змена “Адвага”, “Лідар”(профільная – 9 дзён) – з 06 чэрвеня па 14 чэрвеня

 

2 змена (18 дзён) –  з 17 чэрвеня па 04 ліпеня

 

3 змена (18 дзён) – з 07 ліпеня па 24 ліпеня

 

4 змена (18 дзён) – з 27 ліпеня па 13 жніўня

 

свернуть

Трудоустройство молодежи в свободное от учебы время

развернуть

План мероприятий

развернуть

 

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

І.Г.Дубіна

05.2022

 

План

мерапрыемстваў рэспубліканскай акцыі «Мары нараджаюцца – мары збываюцца» і  рэалізацыі міжведамственнай праграмы “Клопат”

 

Чэрвень 2022

№ п/п

Дата

Час правядзення

Форма і назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

1

01.06-30.06

 

Паходы “Сцяжынкамі роднага краю”

 

кл. кіраўнікі

2

01.06

11.00

Свята “У цудоўнай краіне дзяцінства”

пляцоўка ля школы

Марушка В.А.

 

03.06

10.00

Спартландыя «Вясёлыя старты»

спартпляцоўка

Дубіна М.А.

 

05.06

13.00

Пазнаваўчая праграма “Каб паўсюль зелянелі сосны, клёны…”

Ласіцкі ЦСДК

Ламака Л.В.

 

06.06

11.00

Экалагічнае свята «Дакажам справай, што не дарэмна на нас спадзяецца зямля»

лясны масіў ля школы

Раўковіч І.Ц.

 

10.06

10.00

Рухомыя гульні на свежым паветры

спартпляцоўка

Дубіна М.А.

 

10.06

20.00 -23.00

Выпускны вечар “Школа, бывай!”

Актавая зала

Юха Г.І.,

Лузько Т.К.

 

13.06

10.00

Спартландыя «Хутчэй! Вышэй! Дужэй

спартпляцоўка

Дубіна М.А.

 

16.06

09.00

Філалагічны брэйн-рынг

каб. рускай мовы

Юха Г.І.

 

17.06

10.00

Лёгкаатлетычнае шматбор’е

спартпляцоўка

Дубіна М.А.

 

21.06

11.00

Квэст-гульня “Піянерскі лабірынт”

пляцоўка ля школы

Марушка В.А.

 

22.06

11.00

Літаратурна-музычная кампазіцыя “Вайной пачынаецца памяць”

музейны пакой

Васільева Г.Ф.

 

22.06.

13.00

Відэаэкскурс з праглядам дакументальных фільмаў “Імгненні  вайны”

Ласіцкі ЦСДК

Чынько С.В.

 

 

23.06.

11.00-12.00

Квэст “Мінулае сустрэлася з сучаснасцю”

каб. гісторыі

Лузько Т.К.

 

26.06

13.00

Музыкальная віктарына “Пазнай мелодыю”

Пляцоўка ЦСДК

Чынько С.В.

 

30.06

10.00

Творчая майстэрня “Умелыя рукі”

каб. абслуг. працы

Таргоня Г.М.

 

Ліпень 2022

№ п/п

Дата

Час правядзення

Форма і назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

 

01.07

11.00

Творчы конкурс «Каб любіць Беларусь нашу мілую»

фае школы

Таргоня Г.М.

 

02.07

13.00

Літаратурна-музычная праграма да Дня Незалежнасці РБ “Нашы песні табе, Беларусь”

Пляцоўка ЦСДК

Чынько С.В.

 

05.07

11.00

Камп’ютарная гульня “Геаграфія для разумных”

кабінет інфарматыкі

Васільеў В.С.

 

06.07

13.00

Тэатралізаванае прадстаўленне “Дзень Івана Купалы або ў пошуках цудадзейнай кветачкі”        

Пляцоўка ЦСДК

Чынько С.В.

 

07.07

11.00

Гульнёвая праграма “Разам весела крочыць”

пляцоўка ля школы

Пась Л.У.

 

07.07

13.00

Гутарка “Сваё здароўе зберажы” (да Дня прафілактыкі алкагалізму)

Ласіцкі ЦСДК

Чынько С.В.

 

 

10.07

13.00

Экскурсія “У лес за цудамі”

лясны масіў

Ламака Л.В.

 

12.07

11.00

Гульня-віктарына “100 пытанняў аб здароўі”

пляцоўка ля школы

Пась Л.У.

 

17.07

13.00

Гульні на свежым паветры “Палачка-выручалачка”

пляцоўка ЦСДК

Ламака Л.В.

 

21.07

11.00

Практыкум «Як разумець іншых і жыць без сварак»

каб. беларускай мовы

Васільеў В.С.

 

22.07

11.00

Конкурсная песенная праграма “Мы шчаслівыя, вясёлыя, таленавітыя”

пляцоўка ля школы

Пась Л.У.

 

24.07

13.00

Віктарына “Кветачка-сямікветачка”

Ласіцкі ЦСДК

Чынько С.В.

 

26.07

11.00

Інтэлектуальная гульня “Мы з казак, ты нас ведаеш, калі зможаш – адгадаеш”

пляцоўка ля школы

Пась Л.У.

 

28.07

11.00

Майстэрня “Прапільная разьба” (выпілоўванне лобзікам)

майстэрня

Васільеў В.С.

 

31.07

13.00

Конкурс малюнкаў на асфальце “Ты ды я ды мы з табой” (да міжнароднага Дня дружбы)

пляцоўка ЦСДК

Ламака Л.В.

Жнівень 2022

№ п/п

Дата

Час правядзення

Форма і назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

 

01.08

10.00-11.00

Працоўны дэсант «Твая праца патрэбна малой Радзіме»

школьная тэрыторыя

Раўковіч І.Ц.

 

03.08

13.00

Тэматычная праграма “Ільін дзень”

Ласіцкі ЦСДК

Ламака Л.В.

 

05.08

11.00

Гульнёвая праграма “У святлафора канікул не бывае”

 

Раўковіч І.Ц.

 

07.08

13.00

Конкурсная праграма “Шарыкі паветраныя”

пляцоўка ЦСДК

Чынько С.В.

Ламака Л.В.

 

10.08

11.00

Экспедыцыя «Экалагічнымі сцяжынкамі роднага краю»

у аколіцах в.Ласіцк

Раўковіч І.Ц.

 

14.08

13.00

Час народных традыцый “Мядовы Спас”

Ласіцкі ЦСДК

Чынько С.В.

 

 

14.08

19.00-21.00

Дыскатэка “Гэта песні з Беларусі”

пляцоўка ля школы

Васільева Т.І.

 

16.08

11.00

Спартыўныя эстафеты

спартпляцоўка

Раўковіч І.Ц.

 

21.08

13.00

Урок здароўя “Мой сябар веласіпед”

Ласіцкі ЦСДК

Чынько С.В.

 

 

23.08

11.00

Спаборніцтвы «Белая ладдзя»

каб. беларускай мовы

Дубіна М.А.

 

23.08

11.00

«Прававыя анлайн –красворды»  

каб. інфарматыкі

Марушка В.А.

 

26.08

11.00

Прававы турнір «Сіла Закона»

каб. бел. мовы

Лузько Т.К.

 

28.08

13.00

Забаўляльная праграма “Спасоўка-ласоўка”

пляцоўка ЦСДК

Чынько С.В.

 

30.08

11.00

Спартыўна-гульнёвая праграма «Чэмпіёны сярод нас»

спартпляцоўка

Дубіна М.А.

 

30.08

11.00

Гульня  «Па старонках літаратурных твораў»

каб. рускай мовы

Юха Г.І.

 

Намеснік дырэктара па ВВР                                                                          Т.І.Васільева

свернуть

Список рановозр.отрядов

развернуть

“Фіксікі”

(в.Ласіцк, кіраўнік  Васільева Г.Ф.)

1. Мінакова Таццяна

2. Шэндзер  Максім 

3. Лішчук Оскар

4. Барычэўскі  Данііл 

5. Герасімовіч Ілья 

6. Герасімовіч Дзяніс

7. Герасімовіч Вадзім

8. Казадой Крысціна       

9. Сянчук Іван 

 

10. Васільеў Максім

11. Васільеў Яўген

12. Мірко Ірына 

13. Чынько Вікторыя

14. Герасімовіч Артур

15. Герасімовіч Яраслаў

16.Паўлавец Настасся

17. Дабрынец Вікторыя

18. Цітко Ганна

 

“Непаседы”

(в.Ласіцк, кіраўнік  Лузько Т.К.)

1. Самуйлік Ксенія

2. Дамброўскі Мікіта

3. Дамброўскі Аляксандр

4. Васільеў Ілья

5. Даніловіч Ілья

6. Даніловіч Станіслаў

7. Івановіч Ганна

8. Палюховіч Ангеліна

9. Чырва Андрэй

 

10. Чырва Леанід

11. Дзьяканчук Яна

12. Дзьяканчук Дар’я

13.Паляйчук Мікіта

14. Паляйчук Эліна

15. Бібко Вераніка

16. Палюховіч Павел

17. Чынько Елісей

 

свернуть

График проведения трудовой практики с учащимися 5-8 классов

развернуть

20.06.202224.06.2022 –  5 клас

27.06.2022 – 01.07.2022 –  6 клас

11.07.2022 –15.07.2022 –  7 клас

25.07.2022 – 29.07.2022 –  8 клас

                                        Кіраўнікі працоўнай практыкі: 

чэрвеньТаргоня Г.М., Пачуйка А.Г.;

ліпень - Васільеў В.С., Пась Л.У.

свернуть
Ещё в этом разделе